آگهی سرا | برترین سایت تبلیغات دیجیتالی

فروش و نصب دوربينهاي تحت شبكه


آدرس : تهران
سایت : -
موبایل : 09124444064
کاربر : بهنام رومیانی

شركت مهندسي اتصال شبكه چند منظوره در زمينه سيستمهاي حفاظتي و دوربينهاي مدار بسته تحت شبكه،آمادگي خود را جهت ارائه خدمات در سراسر كشور به شرح زير اعلام مي نمايند:
1. ارائه مشاوره رايگان وپيشنهاد طرح
2. فروش انواع دوربينهاي مدار بسته تحت شبكه با كيفيت بالا و گارانتي معتبر
3. راه اندازي و اجراي پروژهاي مربوط به سيستم هاي نظارتي و حفاظتي و دوربينهاي تحت شبكه
4. انتقال تصاوير انواع دوربينها آنالوگ و ip camera توسط وايرلس تا مسافتهاي بالا
5. اجراي سيستم هاي نظارتي توسط دوربين هاي تحت شبكه مبتني برتكنولوژي وايرلس بي سيم در محوطه شركتها-كارخانجات و سازمانها
جهت اطلاعات بيشتر با بخش فني يا فروش شركت تماس حاصل نماييد
تلفن تماس: 88908100 ، 88918019 ، 88908189 شركت اتصال شبكه چند منظوره
تلفن همراه : 09124444064 پيمان نعيمي
تهران – م فردوسي – خ ويلا

پیام پلیس فتا :
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

پیام مدیریت :
آگهی سرا هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعهٔ راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی مشابه
انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر
VIP

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

شرکت سامانه هدایت اطلاعات سها نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران &quot

انواع پچ کورد های مسی:
پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP
با روکش های PVC و LSOH یا LSZH

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:
پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC
سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4


No picture found!
VIP

فیس پلیت Face شبکه هومر HOMER در مدل HM-2013A-E

هومر HOMER انگلستان با دارا بودن بیش از 40 نمایندگی در سراسر جهان یکی از برند های معتبر بین المللی می باشد.
فیس پلیت Face شبکه هومر HOMER در مدل HM-2013A-E2 ؛ دارای دو پورت با زاویه 45 درجه با درپوش محافظ موجود می باشند.
سازمانها و ارگانهای مختلف از مصرف کنندگان تجهیزات پسیو شبکه و پچ پنل های شبکه هومر HOMER انگلستان می باشند.
انواع کابل شبکه Cables ، کیستون جک keystone Jak ، پچ پنل patch panel نیز جزو تولیدات هومر HOMER انگلستان می باشد که با بالاترین استانداردها تولید گردیده است .

کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش تجهیزات پسیو شبکه هومر HOMER :
آدرس : تهران بالاتر از میدان شیخ بهائی خیابان سئول کوچه چهارم ساختمان آلونی
021-42674
sales@aloni-co.com
www.aloni-co.ir/link
WWW.homergroup.co.uk

ترانکينگ داکت منشوري گوشه داخلي بستي رنگ الکترواستاتیک
VIP

ترانکينگ داکت منشوري گوشه داخلي بستي رنگ الکترواستاتیک

آلوني سيستم با بيش از ربع قرن تجربه در زمينه سيستم هاي ايمني و امنيتي و با دارا بودن نمايندگي برندهاي معتبر اروپايي و آسيايي همچون دوربين مداربسته ژئوويژن تايوان و تجهيزات شبکه هومر انگلستان آماده ارائه خدمات در زمينه مشاوره، تجهيز و راه اندازي کليه سيستم هاي الکترونيکي مي باشد.
از ديگر خدمات شرکت آلوني سيستم توليد ترانکينگ هاي فلزي مي باشد.آلوني سيستم با راه اندازي خط توليد ترانکينگ هاي فلزي هم اکنون يکي از شرکت هاي توليد کننده اين محصول در حجم انبوه مي باشد.
ترانکينگ هاي فلزي شرکت آلوني سيستم از ورق هاي گالوانيزه تشکيل مي شود که در حال حاضر در سه رنگ سفيد ،طرح چوب راش و طرح چوب افرا و در حجم انبوه توليد مي گردد.

ترانکینگهای هاي فلزي با توجه به اينکه مي توانند جريان هاي مزاحم الکتريکي را ميرا نمايندبه خاطر بدنه فلزي آنها از کيفيت بالاتري نسبت به ترانکینگ هاي پلاستيکي برخوردارند.پوشش رنگي ترانکینگ هاي آلوني سيستم از نوع الکترواستاتيک مي باشد.
کليه مراحل توليد در اين کارخانه از لحظه ورود مواد اوليه تا زمان بسته بندي محصول نهايي توسط واحد کنترل کيفيت شرکت آلوني مورد کنترل و ارزيابي قرار مي گيرد.

کسب اطلاعات بيشتر يا سفارش تجهيزات پسيو شبکه هومر HOMER :
آدرس : تهران بالاتر از ميدان شيخ بهائي خيابان سئول کوچه چهارم ساختمان آلوني
021-42674
sales@aloni-co.com
www.aloni-co.ir/link
www.homergroup.co.uk



No picture found!
VIP

واردات و فروش قطعات سخت افزاری شبکه

HPE, Cisco, EMC, supermicro, fortinet, juniper, Switch, Router, server, storage, firewall, UTM, HP, module

شرکت افزار پرداز آرکا
آدرس شرکت : خ مطهری - بعد از تقاطع سهروردی - خیابان یوسفیان - پلاک ۱۲۳ - طبقه ۵ - واحد ۲۰
مدیر فروش: مهندس نوروزی
09121246978
86022909
www.arka.network