فروش لينك هاي وايرلس تضميني


آدرس : تهران
سایت : -
موبایل : 09124444064
کاربر : بهنام رومیانی

1. فروش مدلهاي مختلف راديوهاي Racket، mikrotik ،AirportApple ، hitechwirelessو ubiquity با نازلترين قيمت و گارانتي تعويض يكساله و دو ساله فروش انواع راديو هاي intel , dd-wrt , Motorola , redline , Airport , ddlink , mikrotik , nano station , power station
2. ايجاد لينكهاي قوي با پهناي باند بالا در مسافتهاي طولاني و كيفيت بالا و گارانتي تعويض معتبربصورت تضميني
3. انتقال تصوير بصورت وايرلسي و اينترنتي
4. فروش راديو هاي موتورولا ، ردلاين ، اينتل ، ايرپورت ، ميكروتيك ، يوبي كيوتي ، دماركتك ، ناو استيشن ، پاور استيشن ، لوكو ، راكت
5. فروش انواع آنتن وايرلس در فركانس 2.4 و 5.8
6. ايجاد شبكه هاي وايرلس WiFi و mesh در محوطه شركتها- سازمانها- سالنهاي كنفرانس- انبارهاي بزرگ و محوطه هاي ورزشي
7. فروش و نصب دوربين هاي تحت شبكه برند vivotek ، kgaurd و هگزا انگليس
تلفن تماس: 88908100 ، 88918019 ، 88908189 شركت اتصال شبكه چند منظوره
تلفن همراه : 09124444064 پيمان نعيمي

پیام پلیس فتا :
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

پیام مدیریت :
آگهی سرا هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعهٔ راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی مشابه
انواع پچ پنل های مسی و فیبر نوری دت وایلر
VIP

انواع پچ پنل های مسی و فیبر نوری دت وایلر

شرکت سامانه هدایت اطلاعات سها نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران &quot

انواع پچ پنل های مسی:
پچ پنل Cat3 با 25 و50 خروجی مخصوص تلفن
پچ پنل Cat6 , Cat5 با 24 خروجی / UTP , SFTP

انواع پچ پنل های فیبر نوری:
پچ پنل خالی , پچ پنل های SC , LC و LC QUAD
سینگل مود OS2و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4


No picture found!
VIP

سامانه پیامکی تورنگ

ارسال پیام تکی ، گروهی ، زماندار ، تبلیغاتی,منطقه ای ارسال پیام تبلیغاتی با قیمتی ارزان-ارسال پیام به صورت تفکیکی آقایان یا خانم ها-ارسال پیام منطقه خاص-ارسال پیام به اصناف یا فروشگاهای مورد نظر و..........
ارزان ترین سامانه پیامکی,خرید سامانه پیامکی,خرید پنل اس ام اس,به روز ترین سامانه پیامکی,جدیدترین سامانه پیامکی,پیامک های تبلیغاتی
سامانه پیام کوتاه تورنگ نرم افزاری توانمند جهت ارسال و دریافت و پردازش پیام کوتاه است.کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت میتوانند از تمامی امکانات سامانه جهت اطلاع رسانی و سایر قابلیتهای ارائه شده با استفاده از پیام کوتاه بهرمند گردند.
لذت شيرين بازاريابي پيامکي را با سامانه پيامک تورنگ اس ام اس تجربه کنيد.
ارسال تفکیک جنسیت و رده سنی
امکان جلوگیری از ارسال به شماره های تکراری در ری در گروه ها
قابلیت استفاده مسیر 5000-3000-021-1000-2000
200 عدد پیامک هدیه
دفترچه تلفن هوشمند ،دایورت بازگشت هزینه پیامک های ارسال نشده
ارسال پیامک تکی و گروهی
ارسال پیامک زمانبندی شده
ارسال به تفکیک سن وجنسیت
ارسالBTS
ارسال منطقه ای کد پستی
سه خط عمومی رایگان
خرید آنلاین سامانه
شماره تماس:01132256877
شماره موبایل:09129317376
www.torangsms.com

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر
VIP

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

شرکت سامانه هدایت اطلاعات سها نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران &quot

انواع پچ کورد های مسی:
پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP
با روکش های PVC و LSOH یا LSZH

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:
پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC
سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4


توليد و فروش انواع چراغ دكل حبابي و خورشيدي LED
VIP

توليد و فروش انواع چراغ دكل حبابي و خورشيدي LED

سيستم روشنايي

1. توليد انواع چراغ دكل فلزي با شيشه خود رنگ
2. فروش انواع لامپ هاي LED و اسرام
3. فروش انواع چراغ دكل حبابي ، دوقلو ، چدني ، چشمك زن ، Rohn و LED
4. فروش انواع چراغ دكل خورشيدي با لامپ LED و فتوسل سرخود
5. فروش كابل برق 1*2 و 1.5*2 و...... برند قدس تهران

سیستم روشنائی دکل جهت مشخص شدن ارتفاع و محل دکل در شب می‌باشد نا هواپيماها و بالگردها در هنگام پرواز در منطقه با دکل برخورد نکنند. مطابق استاندارد ICAO سیستم روشنائی برای دکل‌های بلندتر از ۳۰ متر الزامی می‌باشد که در بعضی مواقع بنا به دلایلی در دکل‌های کوتاه تر نیز الزامی می‌شود. این سیستم شامل چراغ دکل، لامپ ترافیکی ۸۰۰۰ ساعتی، فتوسل ، فلاشر و کابل برق افشان می‌باشد.

سيستم ارتينگ

1. فروش انواع سيم ارت و ميله ارت ميله برقگير
2. فروش سيم ارت نمره 16 و 50 و 70 فروش انواع سيم مسي روكش دار
3. فروش انواع صاعقه گير و تسمه مسي
4. فروش صفحه مسي 40*40 و 50*50 و 70*70 و..........
5. احداث و اجراي چاه ارت استاندارد براساس مقاومت خاك منطقه
6. نصب انواع برقگير و صاعقه گير و سيستم روشنايي بروي دكل هاي مخابراتي

شماره تماس : 09128059046 مهندس احمد رومياني